Asus | WT425 | Mouse | wireless | Red
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross depth master carton | 315 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Gross width (mm) | 61 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Hiire kaal | 64 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 64 g g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertical |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kõrgus | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Kujutegur | Right-hand |
| Laius | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows Vista Windows XP |
| Mõõdud (l x s x k) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) mm |
| Muud funktsioonid | Optical |
| Net weight | 0.116 kg |
| Net weight master carton | 2.568 kg |
| Nuppude arv | 6 |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 780 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | WT425 |
| Programmeeritavad hiirenupud | Yes |
| Resolutsioon | 1000dpi/1600dpi |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | USB |
| Seadme tüüp | wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Sügavus | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| Tare weight master carton | 0.45 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Enterprise |
| Toiteallikas | Batteries |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00155916 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus wt425 mouse wireless red, 90xb0280-bmu030, asus, hiired




